Naše týmy

Týmy Přípravky

Ve školním roce 2023/2024 jsme pro velký zájem otevřeli k našim dvou Přípravkám ještě  Nesoutěžní tým pro větší děti. 

Příprava Berušky - menší děti 3-4 roky a

Přípravka Ptáčata větší děti 5-6 let.

Novinka - Nesoutěžní tým pro děti ve věku 7-12 let.

Tyto týmy trénují 1x týdně a lekce trvá 90 minut. Během této doby s dětmi pracujeme nejen na rozvoji správného držení těla a koordinaci, ale také na rytmice a učíme děti orientaci v prostoru. Děti se učí základním tanečním prvkům a většinou mají 2x do roka vystoupení pro rodiče na Christmas Academy a Summer Academy.

Tým MINI

Tým s názvem MINI je týmem dětí ve věku 4-8 let. Děti do tohoto týmu vychází z přípravky. Tým trénuje 2x týdně. Děti se už věnují základům taneční techniky contemporary, pracujeme také na pasivním rozsahu a plasticitě zad. Děti se také účastní závodů, kde poprvé vystupují pod září reflektorů.    

Tým DĚTI

V týmu Dětské věkové kategorie jsou tanečníci ve věku 8-12 let. Většinou se jedná o děti, které se protančily z MINI. Trénujeme 2x týdně. Na trénincích se věnujeme technikám contemporary, jazz a balet. Také v dětech rozvíjíme akrobatické dovednosti. S týmem se účastníme závodů - většinou organizace CDO (Czech Dance Organization) a TSR (Taneční skupina roku).  V létě společně vyrážíme na týdenní letní soustředění.

Tým JUNIOŘI

Juniorský tým je tým ve věku 12-15 let. Většinou se do týmu protančí tanečníci z nižsí věkové kategorie. Ale není výjimkou, že se najde v týmu někdo úplně nový s velkou dávkou talentu. Tým trénuje 2x týdně a tanečníci rozvíjí svoje taneční techniky a akrobacii. Je to také soutěžní tým, který preferuje soutěže CDO. V létě je jezdí s námi na letní soustředění. 

Mamky v tanci

Tanci se u nás také věnují naše Mamky v tanci. Jak z názvu vyplývá, jedná se o tým nadšených maminek (nejen dětí z našich týmů), které 1x do týdne cvičí a posilují svá těla, aby pak mohla předvést uchvacující výkon v choreografiích. Mamky na závody nejezdí a dobrovolnice vystupují 2x do roka na studiových exhibicích.